Badanie termowizyjne budynków


Zdarza się niekiedy, że po założeniu instalacji grzewczej mimo wszystko w domu wcale nie jest ciepło. W takiej sytuacji może pomóc badanie kamerą termowizyjną Poznań, które pozwoli sprawdzić, w którym miejscu budynku następuje ubytek ciepła, a w efekcie również zaplanować niezbędne prace remontowe. 

Kamery termowizyjne Poznań rejestrują obraz, na którym wyraźnie widać rozkład temperatur. Wyższe temperatury zazwyczaj zaznaczone są kolorem pomarańczowym i czerwonym, zaś niższe – niebieskim po granatowy. Termowizja budynków Poznań odbywa się zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz – w ten sposób można uzyskać bardziej precyzyjny wynik badania.

Na usługi termowizyjne Poznań warto zdecydować się przed zainstalowaniem nowej instalacji grzewczej i tuż  po pracach remontowych, a także po ociepleniu domu – w ten sposób można porównać w jaki sposób zmienił się ubytek ciepła z budynku. Dzięki takim usługom można też sprawdzić, czy okna i drzwi osadzone są w odpowiedni sposób i nie powodują utraty ciepła.